Sklep z artykułami biurowymi

Internetowy sklep

W związku z rozwojem firmy oraz chęcią zaspokojenia rosnących potrzeb naszych klientów w roku 2011 poszerzyliśmy zakres działalności o sklep internetowy. Poprzez internetową sprzedaż artykułów biurowych pragniemy ułatwić zakupy Naszym Klientom.


Bez konieczności wychodzenia z domu czy biura w naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w artykuły i akcesoria biurowe, szkolne i papiernicze. Wszystkie zakupione towary dostarczymy pod wskazany adres. Udostępniamy Państwu możliwość zapłacenia za zamówienie przelewami24, przedpłatą na nasze konto bankowe lub wysłania paczki za pobraniem.

Produkty zamówione przez naszych klientów, bez względu na wartość, na czas transportu zawsze są ubezpieczone. Odpowiednio zabezpieczone w firmowe opakowanie producenta plus dodatkowo chronione opakowaniem firmy Abisa.


Kliknij i zobacz jak łatwo i szybko zaopatrzysz swoje biuro Sklep Abisa

Stacjonarny sklep z artykułami i materiałami biurowymi.

Dla osób chcących odebrać zamówione artykuły osobiście zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Nasz pracownik pomoże Państwu w wyborze najlepszej oferty obecnej na rynku artykułów biurowych. Sklep mieści się w centrum miasta. Olkusz ul. T. Kościuszki 9.
Dla klientów zmotoryzowanych proponujemy miejsca parkingowe przed siedzibą sklepu, wzdłuż ulicy Krakowskie Przedmieście lub ulicy Górniczej.

Zobacz również

Mapa dojazdu, napisz wiadomość.

Szybki kontakt z biuroserwisem

Imię/Firma

Twój e-mail

Wiadomość

Sklep papierniczy w centrum Olkusza.
Osoby zainteresowanych detaliczną ofertą artykułów biurowych lub szkolny zapraszamy do odwiedzenia nas w siedzibie firmy w Olkuszu przy ul. Kościuszki 9. Dla naszych klientów mamy przygotowany parking.

Internetowy sklep z artykułami biurowymi
Chcesz zrobić zakupy nie wychodząc z biura? Zajrzyj do naszego Internetowego Sklepu Papierniczego. Znajdziesz w nim artykuły potrzebne do prowadzenia każdej firmy czy instytucji. Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły, akcesoria i materiały biurowe dostarczamy na terenie całego kraju.